
BlueBeat by Barakat Square Black Sunglasses
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Mens |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 55mm/15mm/135mm |
| Material | Acetate |
| Color | Black |
| Model | BB0922 0040-Y22 |
| SKU | FR00032404 |
$18.20
الأصلي: $52.00
-65%BlueBeat by Barakat Square Black Sunglasses—
$52.00
$18.20BlueBeat by Barakat Square Black Sunglasses
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Mens |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 55mm/15mm/135mm |
| Material | Acetate |
| Color | Black |
| Model | BB0922 0040-Y22 |
| SKU | FR00032404 |
معلومات المنتج
معلومات المنتج
الشحن والإرجاع
الشحن والإرجاع
Description
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Mens |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 55mm/15mm/135mm |
| Material | Acetate |
| Color | Black |
| Model | BB0922 0040-Y22 |
| SKU | FR00032404 |





















