
BlueBeat Kids by Barakat Square Blue Eyeglasses
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Kids |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 48mm/16mm/128mm |
| Material | Acetate |
| Color | Blue |
| Model | BB2020 001-Y2022 |
| SKU | FR00030698 |
$120.00
BlueBeat Kids by Barakat Square Blue Eyeglasses—
$120.00
BlueBeat Kids by Barakat Square Blue Eyeglasses
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Kids |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 48mm/16mm/128mm |
| Material | Acetate |
| Color | Blue |
| Model | BB2020 001-Y2022 |
| SKU | FR00030698 |
معلومات المنتج
معلومات المنتج
الشحن والإرجاع
الشحن والإرجاع
Description
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Kids |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 48mm/16mm/128mm |
| Material | Acetate |
| Color | Blue |
| Model | BB2020 001-Y2022 |
| SKU | FR00030698 |















