
R&B Aviator Black Metal Full Rim Sunglasses
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Unisex |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 52mm/18mm/145mm |
| Material | Metal |
| Color | Black |
| Model | SKU RB14 17121-Y18 |
| SKU | FR00028853 |
$25.67
الأصلي: $73.33
-65%R&B Aviator Black Metal Full Rim Sunglasses—
$73.33
$25.67المزيد من الصور

R&B Aviator Black Metal Full Rim Sunglasses
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Unisex |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 52mm/18mm/145mm |
| Material | Metal |
| Color | Black |
| Model | SKU RB14 17121-Y18 |
| SKU | FR00028853 |
معلومات المنتج
معلومات المنتج
الشحن والإرجاع
الشحن والإرجاع
Description
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Unisex |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 52mm/18mm/145mm |
| Material | Metal |
| Color | Black |
| Model | SKU RB14 17121-Y18 |
| SKU | FR00028853 |





















