
R&B Aviator Gold Acetate Full Rim Sunglasses
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Unisex |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 58mm/17mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Gold |
| Model | RB14 17116-Y18 |
| SKU | FR00028838 |
$27.53
الأصلي: $78.67
-65%R&B Aviator Gold Acetate Full Rim Sunglasses—
$78.67
$27.53المزيد من الصور


R&B Aviator Gold Acetate Full Rim Sunglasses
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Unisex |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 58mm/17mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Gold |
| Model | RB14 17116-Y18 |
| SKU | FR00028838 |
معلومات المنتج
معلومات المنتج
الشحن والإرجاع
الشحن والإرجاع
Description
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Unisex |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 58mm/17mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Gold |
| Model | RB14 17116-Y18 |
| SKU | FR00028838 |





















