
R&B Square Grey Acetate Full Rim Sunglasses
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Unisex |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 56mm/17mm/135mm |
| Material | Acetate |
| Color | Grey |
| Model | RB14 17119-Y18 |
| SKU | FR00028847 |
$25.67
الأصلي: $73.33
-65%R&B Square Grey Acetate Full Rim Sunglasses—
$73.33
$25.67المزيد من الصور


R&B Square Grey Acetate Full Rim Sunglasses
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Unisex |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 56mm/17mm/135mm |
| Material | Acetate |
| Color | Grey |
| Model | RB14 17119-Y18 |
| SKU | FR00028847 |
معلومات المنتج
معلومات المنتج
الشحن والإرجاع
الشحن والإرجاع
Description
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Unisex |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 56mm/17mm/135mm |
| Material | Acetate |
| Color | Grey |
| Model | RB14 17119-Y18 |
| SKU | FR00028847 |





















