
R&B Square Gunmetal Metal Full Rim Sunglasses
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Men |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 00mm/00mm/00mm |
| Material | Metal |
| Color | Gun metal |
| Model | RB14 17118-Y18 |
| SKU | FR00028843 |
$73.33
R&B Square Gunmetal Metal Full Rim Sunglasses—
$73.33
المزيد من الصور


R&B Square Gunmetal Metal Full Rim Sunglasses
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Men |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 00mm/00mm/00mm |
| Material | Metal |
| Color | Gun metal |
| Model | RB14 17118-Y18 |
| SKU | FR00028843 |
معلومات المنتج
معلومات المنتج
الشحن والإرجاع
الشحن والإرجاع
Description
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Men |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 00mm/00mm/00mm |
| Material | Metal |
| Color | Gun metal |
| Model | RB14 17118-Y18 |
| SKU | FR00028843 |





















