
BlueBeat by Barakat Black Clip-On Eyeglasses 2-in-1
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Mens |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 53mm/17mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Black |
| Model | BB2022 0011-Y22 |
| SKU | FR00032165 |
المزيد من الصور


BlueBeat by Barakat Black Clip-On Eyeglasses 2-in-1
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Mens |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 53mm/17mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Black |
| Model | BB2022 0011-Y22 |
| SKU | FR00032165 |
معلومات المنتج
معلومات المنتج
الشحن والإرجاع
الشحن والإرجاع
Description
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Mens |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 53mm/17mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Black |
| Model | BB2022 0011-Y22 |
| SKU | FR00032165 |





















