
BlueBeat by Barakat Square Gray Sunglasses 2-in-1
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Mens |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 51mm/18mm/143mm |
| Material | Acetate |
| Color | Gray |
| Model | BB1423 0013-Y23 |
| SKU | FR00033590 |
الأصلي: $146.67
-65%$146.67
$51.33المزيد من الصور


BlueBeat by Barakat Square Gray Sunglasses 2-in-1
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Mens |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 51mm/18mm/143mm |
| Material | Acetate |
| Color | Gray |
| Model | BB1423 0013-Y23 |
| SKU | FR00033590 |
معلومات المنتج
معلومات المنتج
الشحن والإرجاع
الشحن والإرجاع
Description
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Mens |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 51mm/18mm/143mm |
| Material | Acetate |
| Color | Gray |
| Model | BB1423 0013-Y23 |
| SKU | FR00033590 |





















