
R&B Rectangle Brown Acetate Full Rim Eyeglasses
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Unisex |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 52mm/16mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Brown |
| Model | RB718 021-Y20 |
| SKU | FR00030076 |
الأصلي: $120.00
-65%$120.00
$42.00المزيد من الصور


R&B Rectangle Brown Acetate Full Rim Eyeglasses
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Unisex |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 52mm/16mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Brown |
| Model | RB718 021-Y20 |
| SKU | FR00030076 |
معلومات المنتج
معلومات المنتج
الشحن والإرجاع
الشحن والإرجاع
Description
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Unisex |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 52mm/16mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Brown |
| Model | RB718 021-Y20 |
| SKU | FR00030076 |
















