
R&B Square Pink Acetate Full Rim Eyeglasses
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Women |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 52mm/16mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Pink |
| Model | RB718 022-Y20 |
| SKU | FR00030079 |
الأصلي: $104.00
-65%$104.00
$36.40المزيد من الصور


R&B Square Pink Acetate Full Rim Eyeglasses
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Women |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 52mm/16mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Pink |
| Model | RB718 022-Y20 |
| SKU | FR00030079 |
معلومات المنتج
معلومات المنتج
الشحن والإرجاع
الشحن والإرجاع
Description
Product Details
| Brand | R&B |
| Category | Women |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 52mm/16mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Pink |
| Model | RB718 022-Y20 |
| SKU | FR00030079 |
















