
BlueBeat Kids by Barakat Round Red Sunglasses 2-in-1
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Kids |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 49mm/17mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Red |
| Model | BB2022 0020-Y22 |
| SKU | FR00032214 |
الأصلي: $130.67
-65%$130.67
$45.73المزيد من الصور


BlueBeat Kids by Barakat Round Red Sunglasses 2-in-1
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Kids |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 49mm/17mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Red |
| Model | BB2022 0020-Y22 |
| SKU | FR00032214 |
معلومات المنتج
معلومات المنتج
الشحن والإرجاع
الشحن والإرجاع
Description
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Kids |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 49mm/17mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Red |
| Model | BB2022 0020-Y22 |
| SKU | FR00032214 |























