
BlueBeat Kids by Barakat Square Black Sunglasses 2-in-1
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Kids |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 51mm/16mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Black |
| Model | BB2022 0014-Y22 |
| SKU | FR00032182 |
الأصلي: $130.67
-65%$130.67
$45.73المزيد من الصور


BlueBeat Kids by Barakat Square Black Sunglasses 2-in-1
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Kids |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 51mm/16mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Black |
| Model | BB2022 0014-Y22 |
| SKU | FR00032182 |
معلومات المنتج
معلومات المنتج
الشحن والإرجاع
الشحن والإرجاع
Description
Product Specifications
| Brand | Blue Beat |
| Category | Kids |
| Frame Type | Full Rim |
| Frame Size | 51mm/16mm/140mm |
| Material | Acetate |
| Color | Black |
| Model | BB2022 0014-Y22 |
| SKU | FR00032182 |























